Chci se podílet na obnově Pivovaru Albrecht

Co od nás dostanete za podporu Pivovaru Albrecht?

Od děkovacího glejtu, po sadu prémiových piv až k podílu na pivovaru:

Občan Albrecht

Poděkovací glejt a uvedení jména na webu (pokud si budete přát, zachováme vaši anonymitu).

 

Čeledín Albrecht

Stylový skleněný půllitr Albrecht a uvedení jména na webu (pokud si budete přát, zachováme vaši anonymitu).


 

Podkoní Albrecht

Stylový skleněný půllitr Albrecht + 3 lahve piva 0,5l a uvedení jména na webu (pokud si budete přát, zachováme vaši anonymitu).

 

Správce Albrecht

Stylová přepravka, skleněný půllitr Albrecht + 4 lahve piva a uvedení jména na webu (pokud si budete přát, zachováme vaši anonymitu).

 

Komoří Albrecht

Stylová přepravka + skleněný půllitr Albrecht + kolekce našich prémiových piv (6 x 0,5l) a uvedení jména na webu (pokud si budete přát, zachováme vaši anonymitu).

 

Zeman Albrecht

Stylová přepravka + kolekce premiových piv (6 lahví 0,7l) – vlastní etiketa a popis přepravky (pokud si budete přát, zachováme vaši anonymitu).

 

Kníže Albrecht

Opakovaná měsíční dodávka: Stylová přepravka, 4 lahve piva 0,7l (celkem 6 měsíců a pokud si budete přát, zachováme vaši anonymitu).

 

Hrabě Albrecht

Limitovaná privátní kolekce – 100ks lahví ležáku 0,7 l s etiketami dle přání klienta (pokud si budete přát, zachováme vaši anonymitu).

 

Albrechtova rodina

Pivní CERTIFIKÁT (111 Kč měsíčně na Váš účet) = úpis na tři roky (pokud si budete přát, zachováme vaši anonymitu).

 

Král Albrecht

Vyrobíme vám speciální limitovanou edici piva podle vašich chuťových preferencí 600 lahví 0,5l s etiketami podle vašeho přání a uvedení jména na webu (pokud si budete přát, zachováme vaši anonymitu).

 

Císař Albrecht

Pivní certifikát, který si za 3 roky od vás za původní cenu odkoupíme zpátky a vy budete každý měsíc dostávat na účet 350 Kč.

 

Císař a císařovna Albrechtovi

Pivní certifikát, který si za 3 roky od vás za původní cenu odkoupíme zpátky a vy budete každý měsíc dostávat na účet 1000 Kč. (Možno rozdělit na dva účty a pokud si budete přát, zachováme vaši anonymitu).

 

Rodina císaře Albrechta

Pivní certifikát, který si za 3 roky od vás za původní cenu odkoupíme zpátky a vy budete každý měsíc dostávat na účet 2000 Kč (možno rozdělit na čtyři účty a pokud si budete přát, zachováme vaši anonymitu).

 

Vojevůdce Albrecht

Investice do majetkové struktury Pivovaru ALBRECHT s přednostním právem na výplatu podílu na zisku (více info na vyžádání a pokud si budete přát, zachováme vaši anonymitu).

 

Pivovar Albrecht s.r.o.
 
Hejnická 4073
464 01 Frýdlant
IČ: 27318966
DIČ: CZ27318966

Prohlídka pivovaru

Na videu vás Marek Vávra provede pivovarem tak, jak vypadal dne 22. prosince 2020
.